úterý 18. října 2011

revival of summer

/pumpkin soup with grilled chicken meat and ginger - my current obsession/
 Ještě když bylo teplo a sluníčko hřálo, daly se nosit košile s kraťasy, nadkolenky a žádný punčochy a dalo se v restauracích sedět venku. Nechybí to někomu taky trošku? Mně rozhodně! Tyhle fotky jsou pro mě vzpomínka přesně těhle časů, kdy jsem nevěděla co letního na sebe, a těšila se na podzim. A teď když je podzim, nevim co na sebe zase. Vážně už je potřeba trochu toho britského nakupování:)

When it was sunny and warm, one could wear shirts with shorts, over knees with no tights and sit outside at restaurants. Don't you miss this at all? I do a lot. These photos are a memory for me of these times, when I was unsure of what to wear for a sunny day and couldn't wait for the autumn. And now when it's autumn outside, I don't know what to wear again. I really do need the British shops:)

 Dneska mi přišel druhý balíček z romwe.com obsahující další pruhované punčochy, neboť jich není nikdy dost!:)
 Today I got my second package from romwe.com including another pair of stripped tights as there's never not enough of them!:)

 A protože výlet do Anglie se blíží, přináším první tip na restaurace celé Anglii. Vyplatí se sledovat Discount Vouchers a hledat slevové kupony do restaurací neboť pak na vás může čekat dvouchodové menu v T.G.I. Friday's za 9.99 liber:)
 And according to the approaching trip to England, I bring you the first tip for restaurants in whole Britain. You should monitor Discount Vouchers and search for discount vouchers to restaurants as then you can enjoy 2 course menu at T.G.I. Friday's for 9.99 pounds :)

3 komentáře:

 1. ANi nevíš jak mi to chybí!;)
  a moc ti to sluší, krásné fotky:)

  OdpovědětVymazat
 2. Jéé to je super! Máš na romwe freebies a nebo sis to koupila?
  Moc ti to sluší

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuju:)
  tentokrát jsem platila normálně kreditkou:) při první objednávce punčoch, jsem stihla jejich akci Free Tights:)

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...