neděle 18. března 2012

ALDO?

Před pár dny dorazilo ALDO i do Čech a přesněji do OC Chodov. Už dlouho hledám nějaký barevný botky na léto buď s pevnějším podpatkem nebo na klínku, aby se v nich dalo chodit celodenně. A teď když se tu objevilo i ALDO, tak doufám že tam najdu co hledám. Hned bych sundala ty žluté z nohou modelce na poslední fotce! Líbí se vám boty ALDO a co říkáte na jejich barevnou letní kolekci ke které patří tato kampaň?:)

Few days ago ALDO arrived to the Czech Republic to the OC Chodov. For a long time I've been looking new summer shoes, either with a thick heel or wedges, so that I can walk in them the whole day. Now when ALDO opened their store, I hope that I'll be able to find a pair of my dream shoes there. I'd immediately take those yellow wedges off the model on the last picture! Do you like ALDO shoes and what do you say about their colorful summer collection to which this campaign relates to?:) Gabi8 komentářů:

 1. jeee, tak zrovna tenhle obchod mi tady hrozně chyběl!!!

  OdpovědětVymazat
 2. aldo miluju, a ty určitě najdeš co hledáš..mam odtamtud klasické černé wedges, ale na nějaký barevný kousek se taky chystám <3 =)

  OdpovědětVymazat
 3. Aldo má nádherné boty. Tak ať najdeš ty svoje, které chceš! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Omlouvám se za reklamu, ale pokud má blog sloužit, k čemu zamýšlím, tak je propagace ze začátku nezbytná :)

  !!! CHCETE DÁT OSTATNÍM VĚDĚT O SVÉ GIVEAWAY? ZVEŘEJNĚTE JI BLOGU URČENÉM SPECIÁLNĚ NA GIVEAWAYS !!! http://newgiveaways.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 5. I have to say I love the yellow shoes as well! so good!

  <3 zoe
  http://grandtheftthift.com

  OdpovědětVymazat
 6. amazing ads, and love aldo shoes!

  www.rollolollo.com

  OdpovědětVymazat
 7. Krásné fotky a ty poslední botky jsou bomba! http://katefashionstyle.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...