pátek 7. prosince 2012

Mašličky


skirt, tights: H&M
sweater: TOPSHOP
boots: LAZZARINI
Jak už se Verča zmínila, zítra nás čeká maturitní ples. Šaty, kadeřníky, make-up, nehty, všechno už máme zařízené a jenom se těšíme, i když ten zítřejší časový harmonogram bude trošku hektičtější. Určitě vám ukážeme odkud máme šaty, jak vypadají a kdo nás tak hezky nalíčil a učesal - aneb budou z toho menší plesové tipy. Mezitím jsem už vytáhla svoje nové kotníčkové kozačky a opravdu jsem hodně spokojená, jelikož jsou pohodlné a hodí se ke všemu - i k mašličkám.

How Verča already mentioned, tomorrow is the day of our Graduation ball. Dresses, hair-dressers, make-up and nail artists, everything is arranged and we're already looking forward, even though the time schedule tomorrow is very tight. We will definitely show you where we got our dresses, how they look like and who did a good job while doing our hair and make-up. In the mean time I started wearing my ankle boots and I'm really satisfied with them since they're comfy and go with everything - even bows. 


7 komentářů:

 1. Tie pančušky sú suprové, také milučké :) Ale sveter nemá chybu :)

  www.seesimona.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 2. ty jsi krasna!!!a tohle je nejvic roztomily outfit!!:)
  http://sienastyle.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
 3. Umrzla bych!!! Nebo by se mi vrátil zánět močových cest, chodit v takové mini sukénce.. Sluší ti to moc, to jo, ale mysli na zdraví :)
  Užijte si ples!

  OdpovědětVymazat
 4. krásné silonky, miluji mašličky:), http://katefashionstyle.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Jsou úžasné, doufám, že je uvidím ve Fashion Challenge. :) Budu hlasovat jako vždy :) V.

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...