úterý 5. listopadu 2013

Zebra is back in town

top: LINDEX / skirt, accessories: H&M / hat: MARKET / sunnies: GUCCI 

Po 7 týdnech jsem se vrátila do Čech, objevila tyto fotky z Turecka a rozhodla se, že je čas se vrátit k blogu, protože by byla hrozná škoda, kdyby zůstaly jen v počítači. Nebudu lhát, že nemám žádné fotky z mých prvních 7 týdnů v Anglii, přeci jen být fresher na univerzitě v Londýně je už samo o sobě velký zážitek a já si tyto zážitky samozřejmě hezky dokumentovala. Jenomže se nejedná úplně o "fashion" zážitky, takže v následujících dnech se můžete těšit na spoustu tipů na restaurace, bary, kluby v Londýně, ale taky na hodně náhodných a krásných momentků, které se mi staly:)
Teď zpátky k outfitu. Jednoduchá černobílá kombinace s úžasným topem z Lindexu a floppy kloboučkem mě zachraňovala při vedrech během poslední letní dovolené. Hodně jsem zanevřela na tuhle úzkou klasickou sukni, ale rozhodně to není její konec. Hrozně dobře se dá kombinovat a spolu s výraznými vršky jim dá možnost vyniknout.

After 7 weeks adventure I got back to Czech Republic, rediscovered these photos from Turkey and finally decided to get back to blogging, since it would be such a shame if these beauties were to stay in my laptop. I won't lie that I don't have any photos from my first 7 weeks of uni life, after all being a fresher at London's university is a great experience itself, and trust me, I spent a lot of time capturing these moments. However they are not exactly "fashion" experiences, so in the few upcoming days you can look forward to lots of tips for restaurants, bars and clubs in London and also to random and beautiful memories:)
Now back to the outfit. It is a classic black-white combo with a lovely top from Lindex and a floppy hat, which saved me a lot during heatwaves during the last summer holiday session. I spurned to wear this black skirt but I believe it's having its comeback. You can easily combine it together with distinctive tops and let them shine.


1 komentář:

  1. wow dokonala dama! slusi ti to
    zvu te ke mne na blog na giveaway o kabelku:)
    pozdravy z Milana
    http://sienastyle.blogspot.it

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...