středa 27. července 2011

Victories of a giveaway, voucher and sales

Poslední dobou jsem na bloggování neměla téměř vůbec čas, ale hlavně nebylo taky vůbec jak. Naštěstí Verča stihla pár postů o svém focení během posledních měsíců.
/foto:Alex Baráková/


In the last few days I didn't have a spare minute to keep the blog running. Luckily Veru had done few posts about her photo shooting during the last few months. 

Než začaly prázdniny vyhrála jsem poukázku u Novodvorské plazy za jarní outfit a tak se nakupovalo dobře, když jsem přišla, vyzvedla poukázku a jen si vybrala věciJ. Vyhrála u mě hnědá kožená bunda a kytkované letní šaty až na zem. Bunda si bude muset počkat na podzim, ale šaty jsem už vyzkoušela na letním výletě v Krumlově, ale o tom až zítra. Snad jsem vybrala dobře, co myslíte?


Before the holidays had started I won a voucher at Novodvorská plaza for the spring outfit and therefore the shopping was a pleasure as I came, got the voucher and shopped. :) I chose a brown leather jacket and long flower print dress. The jacket will have to wait til the autumn, but the dress I already took out on the summer trip with my boyfriend. Hopefully I chose good, didn't I? 

Oranžová, růžová, peněženka z úžasných sales v ZAŘE. Zamilovanost na první pohled:)Orange, pink, wallet from wonderful sales at ZARA. Fell in love on the first sight. 

A nakonec jsem ještě měla štěstí a poprvé vyhrála giveaway u The Pale A a tahle krásná čelenka mi přistála v poště:)

And finally I had great luck and won a giveaway for the first time on the The Pale A blog and this beautiful headband had been delivered to my post box:) 


1 komentář:

  1. Ηola! I've been following your weblog for some time now and finally got the bravery to go ahead and give you a shout out from Huffman Texas! Just wanted to mention keep up the excellent job!

    Also visit my blog :: tom bowen
    Also see my site :: m4m massage

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...