úterý 22. listopadu 2011

LONDON AFTERNOON-NIGHT DAY °6

Hyde Park was one of my destinations I really wanted to visit in London. Therefore after a very hard day of universities and walking, we got to the calmness of Hyde Park. It was exactly how I imagined, acres of beautiful park full of benches, squirrels, huge lake and apartments next to it. Sitting and walking nearly for two hours in the center of London was the treat I needed.


Hyde Park byl jedna z destinací kam jsem opravdu musela jít. Takže po těžkym dnu univerzit a chození po celym Londýně, jsme se dostali do klidu Hyde Parku. Přesně jak jsem si představovala, akry krásnýho parku plného laviček, veverek, obrovského jezera a apartmánů hned vedle. Seděli a chodili jsme asi dvě hodiny v klidu centra Londýna a to bylo přesně to, co jsem potřebovala.

This night we were about to experience the Restaurant Madison at St. Paul's. You get the best view on the cathedral, London Eye and the pulsing city overall. Luckily we made a reservation for a table, therefore it was prepared for us and we didn't have to stand by the bar or hungrily wait for a table to get free. Ordering sparkling wine and a huge plate to share full of prosciutto, olives, salami, cheese,... The terrace next to it gives you a marvelous view too. I definitely recommend this place for an evening visit but booking a table is a necessity, don't ever think you'll get a table without it. 
the view
Tento večer jsme chtěli zkusit  Restaurant Madison u katedrály St.Paul's. Máte tady nejlepší výhled na katedrálu, Londýnské oko a celkově celé pulzující město. Naštěstí jsme měli zarezervovaný stůl, takže na nás akorát čekal a nemuseli jsme stát u baru a doufat, že se nějaký stůl uvolní. Šumivé víno a obrovský talíř na sdílení plný prosciutto, oliv, salami, sýrů,... Terasa vedle baru poskytne taky výborný výhled. Určitě doporučuju, ale zarezervujte si stůl, jinak nemáte šanci:)


4 komentáře:

 1. moc vam to slusi, skoda, ze jsem v londyne byla pred tak dlouhou dobou a vubec si to uz nepamatuju... muzu se zeptat za jakym ucelem jste tam jeli? jenom si prohlidnout univerzity a gb, nebo se tam chcete odstehovat? :)

  http://ivetsperspective.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 2. Krása, moc vám to sluší, až je to skoro kýčovitý :D To je v Londýně takový teplo? Závist... ;)

  OdpovědětVymazat
 3. asi milujem Londýn a tiež vaše fotografie :) určite by som si to chcela užiť, až sa tam dostanem, minimálne ako vy ...

  OdpovědětVymazat
 4. skvelé fotky a ja proste milujem tie londýnske veveričky! ;)

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...