neděle 20. listopadu 2011

London DAY °5 and °6

And here we are LONDON!!:) We arrived to London the same day we visited Egham therefore we were exhausted as much as it was possible. But a sweet surprise was waiting for us in the beautiful Crowne Plaza Hotel at Blackfriars. For the dinner we chose The Chinese Cricket Club, it is said to be one of the best Chinese restaurants in London.

A konečně LONDÝN!!:) Přijeli jsme do Londýna ve stejný den jako jsme byli v Eghamu, takže jsme byli pěkně vyřízení. Ale sladké překvapení na nás čekalo v hotelu Crowne Plaza na Blackfriars. Na večeři jsme si vybrali restauraci The Chinese Cricket Club, která je prý jedna z nejlepších v Londýně.

The other day, we had two scheduled universities - The City University and The Kings College. I've been looking forward these two the whole week and they were perfect. There's not much to say about them - in the center of London, perfect facilities, good ranking and all I wanted to do at The Kings College was to scream - please can I stay here? The bonus points for Kings came with our lunch. The Somerset house right next to the University offers Tom's kitchen. And the yummy we got was turkey with cranberry sauce and salad.
Další den jsme měli naplánované dvě univerzity - The City a The Kings College. Těšila jsem se na tyhle dvě celý týden a byly perfektní. Není tady moc co říct - v centru Londýna, perfektní vybavení, výborné umístění v žebříčku a jediný co jsem chtěla na Kings udělat bylo křičet ať si mě tam už teď nechají. Bonusové body pro Kings se zvýšily při obědě. Somerset house, který je hned vedle uni nabízí Tom's kitchen jako možnost restaurace. A mňamku kterou jsme si dali byl krocan s brusinkami a salátem.

Afterwards our paths were towards the London Eye and the promenade along the Thames. It was a beautiful day made exactly for a walk along the river and London Eye. On the way we bought ourselves cotton candy and smoothies:) About the first proper evening in London I will write another post as this would get too much long.:) Did you try Tom's Kitchen too or were you also stunned by the walk along the river? I wanna hear it!!:)

Poté naše cesty směřovaly k Londýnskému Oku a promenádě podél Temže. Byl krásný den, úplně stvořený na procházku. Po cestě jsme si koupili cukrovou vatu a smoothies, které prodávaly úplně všude:) O prvním pořádném večeru v Londýně napíšu příští post, jelikož by tenhle byl až moc dlouhý. Také jste zakusili Tom's Kitchen nebo jste byli okouzleni procházkou kolem Temže? Chci slyšet všechno!!:)6 komentářů:

 1. Mně se líbí úplně všechno :) Určitě se tam skvěle máte a bavíte a to je nejdůležitější :)

  OdpovědětVymazat
 2. taký anglický výlet by som brala :)

  OdpovědětVymazat
 3. krásne fotografie a tá posledná je asi najkrajšia :) užívaj si Londýn!

  OdpovědětVymazat
 4. Gabčo taková londýnská romantika :) závidím !!

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...