úterý 20. prosince 2011

Christmas shopping madness


/blouse:VINTAGE, trousers:HM/


During the past few days I went through all of the shops in Prague and today in Dresden searching for Christmas gifts and today finally getting a feeling I have nearly everything. The Christmas atmosphere in Dresden is completely different - better Gluhwein, Bratwurst and geröstete Mandeln. It doesn't mean I don't love Prague in winter, but visiting Germany for Christmas markets is necessary at least once. Tomorrow I'm hopefully going ice-skating for the first time this winter, where do you usually go? Ovocný trh or any other place?:)

Během posledních pár dní jsem prošla nespočet obchodů v Praze a dneska i v Drážďanech. Samosebou se jednalo o Vánoční dárky a mám konečně pocit, že mám téměř vše. Vánoční atmosféra v Drážďanech je úplně jiná - lepší svařák, bavorská klobása i pražené mandle. Neznamená to, že nemám ráda zimu v Praze, ale návštěva Německých Vánočních trhů alespoň jednou je podmínkou. Zítra jdu poprvé za tuhle zimu bruslit, kam běžně chodíte? Ovocný trh nebo na nějaké jiné místo?:)


5 komentářů:

 1. zůčastni se me giveaway na http://dreamworld-e.blogspot.com/ :))

  OdpovědětVymazat
 2. tá košeľa je krásne, úžasná farba :) nemecké trhy museli byť zaujímavé, nie? :)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásná košile)), celý outfit je pěkně sladěný :). B.

  OdpovědětVymazat
 4. Drážďanské trhy jsou krásné,... letos jsme byli pouze na trhách v Žitavě a jak říkáš ty trhymají úplně jinou atmosféru

  ta košileje moc pěkná

  OdpovědětVymazat
 5. Souhlasím, košile se mi moc líbí

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...