úterý 28. února 2012

Fast Life

!
A wise girl knows her limits a smart one knows she has none." " Destiny is for losers. its just a stupid excuse to wait for things to happen instead making them happen." 

V posledních dnech je u mě stres, nedostatek času a sběh mnoha událostí. V pátek jsem se dostala na koncert LMFAO do Tesly, kde byla předkapela Far East Movement, která mi přišla snad i lepší než LMFAO. V sobotu jsme se ještě dostali na výstavu La Chapella, ze které udělám určitě post mých nejoblíbenějších fotografií brzo. 
Ve vašich komntářích pod giveaway se často oběvuje, abychom daly víc postů z našeho života, tak tady je pár fotek z posledních tůdnů a více fotek je ještě tady.

Lately there has been a lot of stress, lack of time and many events took place. On friday I got on the concert of LMFAO in Tesla Arena which started off with Far East Movement, which I taught was even better than LMFAO. On saturday we also got to the Exhibition of La Chapelle's photographs. I will make a post of my favorite photographs soon.
In your comments under the giveaway, there have been few comments asking for more posts from life and here are some of my pictures from the past few weeks and more of them are here


Vikend ve Spindlu s Veru :)

Nedelni svacinka

Nejoblibenejsi prstynky

Make-up po foceni 

Prvni vecer ve Vidni

Holcici vecer <3

Balonkovy bar :)

Burberry 

Tulipany ke svatku

Odpoledni bruslendo

'Nas verny follower' :D

Snezi

Spindl

Rybi copINSTAGRAM 
http://web.stagram.com/n/vwpl/

11 komentářů:

 1. Nedá mi to se nezeptat, ale jsi mi prostě neuvěřitelně povědomá; nechodila jsi náhodou tak v 9. třídě do dramaťáku?? Já mám hrozný pocit, že tě prostě odněkud znáááám :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a myslela jsem Veroniku :)

   Vymazat
  2. Terezzz možná si viděla verču u mě na oslavě :)

   Vymazat
  3. No, do dramataku jsem chodila, ale kam jsi chodila ty? :)

   Vymazat
 2. Moc hezké fotky, http://katefashionstyle.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...