čtvrtek 29. března 2012

Up and down


Co nadkolenky? Jo nebo ne? Já jsem tyto sehnala v neděli večer, jelikož jsem si řekla, že zimní už házím někam daleko do skříně. Týden plný prokrastinace a s hezkým počasím je to ještě horší než v zimě. Snažila jsem se sehnat nějáké zajimavé silonky, nadkolenky, ale jako by se po nich slehla zem, máte nějáké typy? Tyto jsem ještě sehnala v Calzedonii a mají je i v mnoha jiných barvách jako béžová, tmavě modrá anebo hnědá, ale nebyli úplně přesně jako ty co jsem hledala, nicméně se mi taky hodí a určitě doporučuju. Zítra odlet do US a začátek dvoutýdeních prázdnin, takže nejspíš nějáký new in až přiletím? :)

What about over knee socks? Yes or no? I got those on sunday night since I've decided on throwing the winter ones somewhere far into the closet. A week full of procrastination and with nice weather it is even worse than in winter. I tried to get some nice tights, over-knee tights but it seemed as they've disappeared, do you have any ideas? Those over-knee tights I got in Calzedonia and they have them also in other colors as beige or dark blue and brown. But even those are not exactly the ones I was looking for, they serve well aswell and therefore I recommend them. Tomorrow flight to US and a beginning of two weeks holiday, probably some new in as I get back? :) Boty - Pretty Balerinas, Šaty - Polo Garage, Nadkolenky - Calzedonia, Pásek - Escada, Kabelka - DKNY


24 komentářů:

 1. nadkolenky jsou super a s nimi i zbytek outfitu!!! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. přála bych si, aby mi růžová slušela tak, jako tobě :D <3

  OdpovědětVymazat
 3. závidím, tak si to tam užij;)

  OdpovědětVymazat
 4. perfektní outfit! :) podobné šaty sháním
  a užij si USA:)

  OdpovědětVymazat
 5. áá, tohle je nádherný!
  USA moc závidím ;) i když bych jela radši třeba do Ruska

  OdpovědětVymazat
 6. Krásné šaty! http://katefashionstyle.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 7. Moc ti to sluší! Užij si to v US. :)

  OdpovědětVymazat
 8. tie šaty sú prekrásne, ružová ti pristane :)

  lerosep.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 9. Krása, moc ti to sluší :)A super fotky!

  www.teensmajdicka.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Sluší ti to, strašně moc! :) Já teda nadkolenky nemám zrovna v lásce, ale tak když někoho potkám v nadkolenkách a zároveň doladí zbytek outfitu, nemám nic proti. O tom shánění silonek mi něco povídej :D. Neskutečně dlouho sháním ty se srdíčky a stále nic :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vim kde je sehnat, myslim, ze jsme je videla tady ( http://www.facebook.com/groups/172605306176503/ ) nebo ji muzu kdyztak zkusit napsat email ! :)

   Vymazat
 11. mám ich aj ja a sú úplne superácke!

  OdpovědětVymazat
 12. pod tymi nadkolienkami mas dvoje silonky???

  AndreaZ

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...