pondělí 14. května 2012

Asymetric

Asymetrické květinované šaty z topshopu a rybí copánek. Strašne dlouho se mi líbily dvojvrstvé šaty, ale neviděla jsem žádné až nedávno v Topshopu. Nosíte nebo se jim spíš vyhýbáte? Já jsem si ještě jedny jednobarevné obejdnala i s botama z topshopu, tak už čekám na zásilku. Úplnou náhodou jsem našla i sandálky ve stejných barvách a k tomu růžovou kabelky, vlasy do copu a den ve 30ti stupňích s ledovým frapuchinem v ruce se dal skvěle přežít.

Asymetrical flowery dress and a fishtail braid. For a long time I've fancied bilayer dress, but I couldn't find any until lately in Topshop. Do you wear asymmetrical dress or rather not? I've ordered one more asymmetrical dress also with shoes from Topshop, so I am expecting a package soon. With a coincidence I've also found shoes in the same color palette matching the dress, along with a pink bag, a fishtail braid and a frappuccino in hand is a great way of survival of  a hot day. Dress - Topshop
Bag - Longchamp

10 komentářů:

 1. Miluju asymetrické střihy!!!! <3 moc ti to sluší :-)

  OdpovědětVymazat
 2. lovely dress!!
  follow you!if you want check out my blog!

  OdpovědětVymazat
 3. Jsou nádherný a nejvíc ti sluší :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ty šaty jsou překrásné, moc ti to sluší! :)

  OdpovědětVymazat
 5. jsi nádherná, šaty jsou božské :)

  OdpovědětVymazat
 6. Bože, ty jsou úžasné!! Vypadáš v nich jako princezna ;))

  OdpovědětVymazat
 7. dokonalé šaty!!! chce se tě zeptat, jaké jsou tvoje oblíbené parfémy?:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dekuji! Ruzne protoze je rada stridam, ale nejoblibenejsi asi Lolita Lempicka, Dior Miss Cherie, Givenchy play anebo Lola a ruzovy Ralph Lauren 2 :)

   Vymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...