neděle 9. října 2011

Autumn shoes

Podzim začal a ke všem šálám a kožešinám jsou třeba pořádné botky! Poslední dobou začínám mít všechno hnědé, od kožený bundy, po kabelku a teď i boty. Ještě nepřišel čas na pořádně teplý kozačky, ale na balerínky už je taky zima. Takže jsou potřeba ty podzimní. Za vysloveně podzimní boty považuju dvoje ze svého botníku, které vám teď ukážu. Jedny na každodenní nošení a jedny na ty večerní příležitosti:)

 Autumn had begun and in addition to the furs and scarfs we need proper autumn shoes! In the past few months I kept buying only brown stuff, brown leather jacket, brown tote bag and now the shoes. The time for the warm high boots didn't come yet but ballerinas are not enough now. So what I need are special autumn shoes. I have two pairs of as I take them 'specially autumn shoes' which I'm going to show you now. One are the everyday shoes stuff and the second one for the night events.

1. Camper ankle boots

These shoes I got from my friend and I can't be more happy and satisfied. Even though the heel is around 7-8 cm high, my feet never hurt. I kept walking in them for 14 hours on bricks and not even a single flash of pain. The prettiness even adds a bonus to the great feeling. They are leather so the water won't get onto my feet and the heel is made from the rubber - that's why they are so comfortable. I normally don't like Camper shoes, but these go with everything, especially my new fur and the camel coat I have from last season. You'll see a lot of these in future posts. 

Tyhle boty jsem dostala od mého kamaráda a nemůžu si je vynachválit. I když podpatek mají kolem 7-8 cm, nikdy mě ještě nebolely nohy. Měla jsem je 14 hodin na nohách a běhala po Pražských kostkách jak bláznivá a ani záblesk bolesti, jako jsem zvyklá u jiných bot, které se tváří jako ty na každodenní nošení. To, že se mi líbí až až jenom přidává k celkový spokojenosti. Jsou kožené takže neprosáknou podzimní deštíky a podpatek je z gumy - jeden z důvodů jejich pohodlnosti. Normálně se mi 'Camperky' moc nelíbí, ale tyhle jdou dohromady se vším, hlavně s kožešinou a béžovým kabátek z minulého podzimu. Rozhodně je uvidíte v budoucích postech často. 

2. KURT GEIGER LEATHER HEELED BOOTS
These ones I bought in Dubai at Kurt Geiger store in Mall of Emirates. I got them in the beginning of April, quite scared what would the 13cm heel do to me while I'll wear them everyday. First times were hard and I couldn't wish for more then to be at home and get my feet to slippers. When I wore them for the third time I got used to them and learned how to walk them comfortably. Then I finally could have enjoyed the wooden thick heel, which kept me stable and the leather shoe, which perfectly adapted to my foot. What is the biggest advantage of such shoes is the ability to wear them bare-feet in summer with long dresses and skirts and in autumn with leggings and jeans as I did to ESCADA fashion show.

Tyhle jsem si koupila v Dubaji, v obchodě Kurt Geiger v Mall of Emirates. Pořídila jsem je na začátku dubna, celkem vyděšená co se mi stane, když budu nosit 13cm vysoký boty každý den. První pokusy byly těžké a jediné co jsem si přála, bylo být doma a obout si bačkory. Když jsem je měla potřetí, zvykla jsem si na ně a naučila se jak je pohodlně nosit. Pak jsem si konečně mohla užívat dřevěný tlustý podpatek, který mě držel stabilitu a kožený vršek, který se perfektně přizpůsobil noze. Co je jejich největší výhodou je možnost je nosit naboso v létě s dlouhými šaty a sukněmi a na podzim s legínama a kalhotama tak jako jsem to udělala na ESCADA fashion show.

3 komentáře:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...